Cariere

» ianuarie 2018 - Anunt angajare secretara pentru sediul central din Bucuresti

Capital Insol SPRL angajeaza secretara pentru sediul central din Bucuresti. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe adresa de email office@capitalinsol.ro. Relatii suplimentare la numarul de telefon 021.232.61.51.

Responsabilitati:
  • Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
  • Gestionarea apelurilor telefonice si a fluxurilor de documente din cadrul companiei
  • Tine evidenta registrelor de intrare/iesire a documentelor
  • Alte sarcini trasate;

Cerinte:
  • persoana flexibila si rezistenta la stress
  • persoana responsabila, comunicativa si de incredere
  • aptitudini organizatorice, proactivitate
  • cunostinte MS Office (Excel, Word, Outlook)

Beneficii oferite:
  • se va discuta la interviu

» ianuarie 2018 - Anunt angajare Consilier juridic pentru Bucuresti

Capital Insol SPRL angajeaza consilier juridic pentru sediul central din Bucuresti. Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul pe adresa de email office@capitalinsol.ro

Relatii suplimentare la numarul de telefon 021.232.61.51.

Cerinte:

  • cunostinte juridice foarte bune
  • persoana inovativa/creativa
  • bun negociator
  • adaptabilitate/flexibilitate
  • orientat spre rezolvarea problemelor
  • persoana comunicativa
  • abilitate de organizare
  • cunostinte operare PC (word, excel)

  • gestionarea dosarelor de insolventa
  • administrarea din punct de vedere juridic a cazurilor de insolventa
  • intocmirea de actiuni si cereri
  • intocmirea notificarilor si adreselor
  • mentenanta relatiei cu debitoarea si cu creditorii

Beneficii:
  • lucrul intr-o echipa dinamica si tanara
  • posibilitate rapida de avansare

» 26 octombrie 2016 - Anunt angajare secretara Bucuresti

  • indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
  • gestionarea apelurilor telefonice si a fluxurilor de documente din cadrul companiei
  • tine evidenta registrelor de intrare/iesire a documentelor
  • alte sarcini trasate

Cerinte:
  • studii superioare profil economic
  • engleza nivel mediu
  • persoana flexibila si rezistenta la stres
  • cunostinte MS Office ( Excel, Word, Outlook)
  • studiile superioare reprezinta un punct forte

« Anunt de angajare secretara Bucuresti (.pdf)

» 13 mai 2015 - Anunt angajare stagiari si practicieni in insolventa definitivi pentru Bucuresti

Capital Insol SPRL angajeaza practicieni in insolventa stagiari si practicieni in insolventa definitivi pentru sediul central din Bucuresti.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV-ul pe adresa de email office@capitalinsol.ro cu mentiunea "Practician in insolventa definitiv" sau "Practician in insolventa stagiar".

office@capitalinsol.ro

Aveti nevoie de un sfat competent?
Contactati consultantii Capital Insol!

Serviciile Capital Insol

Explorati oferta cu cele mai bune servicii de pre-insolventa si insolventa pentru a salva afacerea dumneavoastra.

Bursele Capital Insol

Vrei sa devii si tu specialist in insolventa? Aplica acum!